Створення інтерактивних зошитів
Сервіс Wizer.me увійшов в десятку кращих сервісів для освіти в 2016 році. Сервіс дозволяє створювати інтерактивні робочі аркуші, які можна використовувати при дистанційному навчанні, для домашніх робіт, для роботи в класі на інтерактивній дошці.
Назва сервісу: Wizer.Me
Опис: інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів
Мова: англійська
Посилання: https://app.wizer.me/
Простий і швидкий інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів із завданнями і вправами, в тому числі і на основі відео. Можна скористатися вже створеними робочими листами з багатьох тем, а можна створити свої.
Можливість організації групової роботи в сервісі
Учитель може створювати робочі листи на основі відеоуроків, прикріплювати до них різні завдання і запрошувати учнів до роботи. Учні реєструються в сервісі і виконують запропоновані завдання. Учитель може переглядати відповіді учнів в особистому кабінеті.
Учитель може створювати класи і додавати до них учнів.
Зареєструватися в сервісі можна за допомогою адреси електронної пошти, а також з використанням облікового запису Google+ або Edmodo. Працює з Google Класом.
Можливості сервісу для освітньої діяльності
За допомогою сервісу можна створювати цікаві дидактичні матеріали з будь-якої теми шкільної програми з використанням текстів, відео, аудіо, зображень, у тому числі інтерактивних.
Де можна ділитися матеріалами з сервісу
Відеоурок можна вбудувати на сторінку сайту або блогу. Створеною роботою вчитель може поділитися по електронній пошті і в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Pinterest).
Інтерактивний робочий аркуш являє собою веб-сторінку, на якій можна розмістити навчальний матеріал і різного типу завдання для учнів.
Наприклад, це може бути відео, зображення, текст на основі яких учні відповідають на запитання і виконують завдання. Можна вставляти зображення і робити їх інтерактивними, додаючи на них мітки з текстом, гіперпосиланнями, питаннями, вікнами для введення тексту. Можна додавати презентації, розміщені в сервісах інтернет, використовуючи код HTML. Питання можуть бути текстовими, а можуть бути у вигляді аудіофайлів. У багатьох завданнях можна задати відповіді для автоматичної перевірки.
По суті-це інструмент для створення інтерактивних робочих аркушів, в якому можна використовувати наступні завдання:
· відкрите питання (Open Question)
· питання з вибором відповіді (Multiple Choise)
· коментування-дискусія на задану тему (Blanks)
· поєднання тексту і малюнку (Fill On An Image)
· з'єднання частин (Matching)
· таблиця (Table)
· сортування (Sorting)
· малювання (Draw)
Інтерактивні листи можна створювати з нуля, а можна використовувати вже готові роботи. Знайшовши потрібний інтерактивний лист натисніть "Use/Використовувати" або "Use worksheet/Використовувати робочий лист", щоб скопіювати в свій обліковий запис для використання або подальшого редагування. Наприклад, замінивши текст завдань і варіанти відповіді українською.
Можна поділитися своїми роботами з іншими вчителями по електронній пошті або соціальних медіа, натиснувши кнопку "share".
· Більше інформації за посиланням:
http://internet-servisi.blogspot.com/p/wizer.html
Цікаві вебінари
Онлайн – ресурси
Мета
Мета
Мета
Цікава інформація для педагогів-предметників різних кафедр
Цікаві вебінари
STEM- лабораторія
Мета
Навчити учасників освітнього процесу вчитися, розв’язувати аналітичні проблеми та проблеми, що пов’язані з реалізацією певних соціальних ролей (громадянина, споживача, пацієнта, члена родини тощо), що є спільними для різних видів професійної діяльності (комунікативні, пошуку й аналізу відомостей, організації спільної діяльності тощо) шляхом створення дослідницького простору.
Онлайн – ресурси
Мета
Опанувати навички використання онлайн-ресурсів для оформлення результатів проєктної діяльності учнів.
Формувальне оцінювання
Мета
Розкриття сучасних методичних підходів до оцінювання навчальних досягнень учнів на різних етапах навчання.
Створення стрічки часу
(онлайн-інструменти)
Мета
Оновлення та удосконалення інформаційно-комунікаційної компетентності слухачів, розширення та актуалізація знань, умінь та навичок використання онлайн-інструментів для візуалізації матеріалу, оволодіння сучасними методами забезпечення навчального процесу інформаційними технологіями.
https://vseosvita.ua/webinar/onlajn-instrumenti-dla-vizualizacii-materialu-stvorenna-stricki-casu-136.html
Конференція
Інтернет-ресурси у навчальному процесіКонференція
Цікава інформація для педагогів-предметників різних кафедр